Lista startowa Szybowcowe Mistrzostwa Polski Juniorów, kl. std.
lp.Imię i nazwiskoAeroklubIGC IDIGC POSRank PLSzybowiecZnakiZnaki konkursoweWpisowe


Lista startowa Szybowcowe Mistrzostwa Polski Juniorów, kl. club B
lp.Imię i nazwiskoAeroklubIGC IDIGC POSRank PLSzybowiecZnakiZnaki konkursoweWpisowe
1Sebastian CielmaAeroklub Ziemi ZamojskiejJuniorSP-3379AZ
2Filip WosiuraAeroklub Ziemi Zamojskiej Cobra 15SP - 2965WO
3Szymon Sowa SowaAeroklub Ziemi ZamojskiejSZD 30 PIRAT
4Grzegorz SerafinZiemi Zamojskiej10587211SZD-51-1 JuniorSP-3437ME
5Michał BilikAeroklub Ziemi Zamojskiej Pw-53738KM
6Krystian Tomaszczyk TomaszczykAeroklub Ziemii Zamojskiej SZD-30 Pirat
7Artur ŁończukNadwiślański8346~80Pw-5SP-3650XD
8Antoni BraszczynskiCzęstochowskiJunior
9Karol SnapkoAeroklub Nadwiślański11891SZD-51-1 JuniorSP-34355K
10Martin Przybysz PrzybyszAeroklub NadwiślańskiSZD-51-1 JuniorSP-34737K
11Marcel BułkaAeroklub NadwiślańskiSZD-30 PiratSP-2595EL4
12Marcin FalczyńskiAeroklub PoznańskiSZD-30 PiratSP-2725F
13Maciej Nowak Aeroklub Poznański Szd-30 pirat Sp-3163C
14Miron OtrembaPoznański/ SKN LAW190SmykSP-3622AD


Lista startowa Regionalne Zawody Szybowcowe Club A
lp.Imię i nazwiskoAeroklubIGC IDIGC POSRank PLSzybowiecZnakiZnaki konkursoweWpisowe
1Robert PodlejskiCzęstochowski6980Jantar std.3SP-4044PZ
2Jakub WiniarskiAeroklub Nowy Targ7575113Jantar std 3SP-3329B8
3Jacek RosikAeroklub ŁódzkiMosquito BSP-398888
4Krzysztof WęgierskiAeroklub Kujawski9580101Std. CirrusSP-4005MY
5Wojciech GrupaAeroklub Bydgoski11264Jantard Std 3SP-3228BC
6Mateusz ZakrzewskiAeroklub Bydgoski7568SZD-55SP-3994M2
7Zenon WajdaAeroklub Ziemi JarosławskiejJantar St 2AB
8Jerzy Mikołajczyk MikołajczykSAZM105Ls4D 5484YL
9Marcin SzymuraROW RybnikJantar Std 3SP-3252LK
10Jerzy Staszyński StaszyńskiNowy Targ430796ASW 19 BSP-4022AW
11Arkadiusz BajuraCzęstochowaMini Nimbus CD-3194CC
12Judyta CzyżBielsko BialskiASW 19BSP-3860J1
13Zbigniew MellerAeroklub Poznański662026Jantar Std 3SP-3447LC
14Tadeusz JacniackiCzęstochowaJantar STD SP-3057AC


Lista startowa Regionalne Zawody Szybowcowe Club B
lp.Imię i nazwiskoAeroklubIGC IDIGC POSRank PLSzybowiecZnakiZnaki konkursoweWpisowe
1Andrzej Domagała DomagałaCzęstochowskiPuchacz
2Andrzej Domagała DomagałaCzęstochowskiPuchacz
3Andrzej Domagała DomagałaCzęstochowskiPuchacz
4Andrzej Domagała DomagałaCzęstochowskiPuchacz
5Jacek Gawlik GawlikAeroklub Lubelski11268SZD-24-4A Foka 4SP-3980PV
6Piotrek NowakKUJAWSKITBDTBDTBD